666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com

wypelnianie zmarszczek

Wypełnianie Zmarszczek


Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Są to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie, które poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry pozwalają na kształtowanie jej powierzchni poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy, np. kształtu nosa. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast.

Wypełnianie zmarszczek – kwas hialuronowy


Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek.
Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym działa od wewnątrz dając efekt silnej stymulacji skóry. Pobudzając ją do regeneracji poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry.Dzięki temu nawet po jego wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w ludzkim ciele, głównie w skórze, gdzie łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek (jeden gram kwasu hialuronowego może związać około 6l wody). Ma on również ,,umiejętność” modulowania stanu zapalnego i usuwania ,,wolnych rodników”. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek.
W zależności od wskazań dobieramy różne gęstości preparatu od bardzo delikatnych zawierających małe cząsteczki kwasu po preparaty wolumetryczne. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się około 10-12 miesięcy.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

  • wygładzenie zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki
  • korekcja zapadniętych okolic oczodołu
  • korekcja kształtu twarzy, modelowanie policzków, podbródka
  • korekcja opadających kącików ust
  • korekcja głębokich fałdów nosowo-policzkowych
  • korekcja zmarszczek palacza
  • powiększenie objętości warg i uwydatnianie ust
  • wygładzenie zmarszczek dekoltu i szyi
Konsultacje kosmetyczne w naszym gabinecie są bezpłatne, serdecznie zapraszamy po profesjonalną diagnozę i poradę.
Korekcja Doliny Łez i Cieni pod Oczami - 500zł
Wygładzanie Lwiej Zmarszczki – 500zł
Wypełnianie Bruzd Nosowo-Wargowych – 800zł
Wygładzanie Zmarszczek Palacza – 500zł
Wygładzanie Zmarszczek Marionetki – 600zł-800zł
Podbródek / Zagłębienie brody – od 500zł