666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com

1

MURAD


W 1989 roku w Ameryce została założona marka Murad. Stworzył ją dr Howard Murad, który pracował jako lekarz dermatolog oraz farmaceuta. Produkty Murad, zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry oraz całego ciała. Wyjątkowość kosmetyków Murad polega na tym, że posiadają one właściwości lecznicze, chociaż same lekami nie są. Dzięki tym wspaniałym właściwościom ceni się je na całym świecie.

Swoją skuteczność, preparaty Murad zawdzięczają skoncentrowanym składnikom aktywnym, które pozwalają na otrzymanie szybkich i widocznych efektów stosowania. Każdy produkt Murad ma na celu walkę innym problemem skóry. Do każdego rodzaju skóry przygotowano preparaty tonizujące, a także o działaniu nawilżającym i leczniczym. Dokładne testy wykonane na produktach potwierdzają ich silne działanie, efekty jakich możemy się spodziewać oraz bezpieczeństwo stosowania.
Firma Murad tworzy swoje kosmetyki w oparciu o teorię wody komórkowej, która odpowiedzialna jest o odpowiednie nawodnienie skóry. Właśnie dlatego oprócz pielęgnacji skóry kosmetykami powinniśmy dbać o siebie od środka zdrowo się odżywiając. Według marki Murad powinniśmy zadbać o każdy aspekt naszego życia, nawet duchowy aby cieszyć się zdrową skórą.

2

SESDERMA


SeSDerma jest profesjonalnym laboratorium założonym w końcu lat 80., które specjalizuje się przede wszystkim w zaawansowanych dermokosmetykach, będących odpowiedzią na popularne problemy kobiet związanych z pielęgnacją skóry. 20-letnie doświadczenie, wysoka jakość produktów oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii pozwolił firmie na stworzenie wielu wiodących produktów, które uważane są za awangardę w dziedzinie dermatologii.

Od początku lat 90. SeSDerma wprowadziła na europejski rynek wiele środków, które są uzupełnieniem leczenia farmaceutycznego i pomagają m.in. przy atopowym zapaleniu skóry, bielactwie oraz łojotokowym zapaleniu skóry. SeSDerma uważana jest za jedną z niewielu firm gwarantujących dostęp do tak kompleksowej oferty produktowej w zakresie estetyki skóry. Eksperci oceniają, że wszystkie środki opracowywane przez laboratorium są wzbogacane o dodatkowe składniki aktywne, ułatwiające wchłanianie preparatów przez skórę.

W portfolio producenta znalazły się m.in. kremy do ciała, produkty wypełniające zmarszczki, środki nawilżające oraz żele do skóry naczyniowej i wiele innych.

3

MESOESTETIC


Mesoestetic® – specjalistyczne laboratorium, odpowiadające za opracowywanie i produkcję produktów dermokosmetycznych o podwyższonej jakości. Rozwijana od połowy lat 80. zyskała opinię wiodącej marki w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, co potwierdzają najnowsze badania wiodących specjalistów w branży.

Firma Mesoestetic® od pierwszych lat swojej działalności wyspecjalizowała się w tworzeniu bezpiecznych, antyalergicznych kremów i serum, które mają swoja zastosowanie przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, jak również preparatów do mezoteriapii.

Laboratoria spółki zostały podzielone na trzy specjalistyczne odziały, z których każdy specjalizuje się w opracowywaniu uzupełniających się produktów.

4

NeoStrata


Neostrata® to wiodący producent naturalnych dermokosmetyków, które w większości tworzone są w oparciu o kwasy owocowe. Firma działa na międzynarodowym rynku od końca lat 80. i od tego czasu zyskała sobie uznanie wśród klientów na całym świecie, którzy doceniają kliniczną skuteczność proponowanych preparatów.

Firma powstała przy współpracy wybitnych specjalistów w dziedzinie dermatologii – założycielami spółki są: dr Uu oraz dr Van Scott.

W portfolio firmy znalazło się już w sumie kilkadziesiąt zróżnicowanych dermokosmetyków, które stosuje przy obrzękach, zasinieniach, podrażnieniach i przesuszeniach skóry. Produkty Neostrata® sprawdzają się doskonale także jako środki higieniczne do oczyszczania twarzy i walki z niedoskonałościami (poszerzone pory, wypryski, trądzik), dostosowując je w zależności od potrzeb do suchej, przetłuszczającej się lub normalnej skóry.

Kremy, żele, pianki oraz serum firmy Neostrata® są pomocne przy regeneracji i poprawie kondycji skóry do stosowania na dzień i noc.