666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com
1

DERMALOGICA®

(Test Podstrony) Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu – dermalogica® – ekskluzywne dermokosmetyki Dermalogica to marka amerykańskich kosmetyków profesjonalnych stworzona w 1986 roku przez międzynarodowy autorytet w dziedzinie kosmetologii – International Dermal Institute.

Marka ta jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki dermalogica są owocem wieloletnich badań zespołu amerykańskich naukowców. Powstają z najlepszych na świecie składników pochodzenia roślinnego oraz zaawansowanych składników biotechnologicznych. Dzięki zainwestowaniu ogromnych środków w badania i rozwój nowych technologii od lat wyznaczają standardy jakości na rynku dermokosmetyków profesjonalnych. Dermalogica® każdego roku wprowadza na rynek innowacyjne formuły, będące wcieleniem najnowszych osiągnięć nauki.

Face Mapping® i „zabiegi na receptę”

Dermalogica nie posiada standardowej oferty pielęgnacyjnej. Każda jest planowana i tworzona indywidualnie dla klienta-pod kątem specyficznych problemów jego skóry. Podstawą do opracowania specjalistycznej terapii jest profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, która umożliwia szczegółowe rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Opracowanie mapy twarzy klienta pozwala na stworzenie kuracji trafiającej w sedno potrzeb skóry. Dzięki ukierunkowaniu zabiegu na konkretne problemy i wybrane cele pielęgnacyjne, osiągamy doskonałe, widoczne i trwałe efekty.
Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję . Z uwagi na zaawansowany profil, produkty dermalogica dostępne są tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej. Nad doborem i przebiegiem zindywidualizowanej kuracji pielęgnacyjnej czuwają przeszkoleni terapeuci dermalogica.

Zabiegi dermalogica® są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista dermalogica® tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb.

Szereg istotnych szczegółów tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, towarzyszącą klientowi, która oddaje swoją skórę w ręce wykwalifikowanego specjalisty.
Już od samego początku każdy krok terapii jest dopasowywany do wymagań skóry klientki. Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza Face Mapping®, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Mapa Twarzy na 14 stref – na jej podstawie klient może dowiedzieć się wiele na temat swojej twarzy, poznać ewentualne przyczyny problemów, występujących na skórze oraz uzyskać cenne wskazówki na temat pielęgnacji.

Istotnym elementem kuracji dermalogica® jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu terapeuta Dermalogica opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji („recepta Face Mapping®”), polecając preparaty, pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.

Luksusowy Zabieg Intensywnie Regenerujący dermalogica® 220PLN
Aromaterapeutyczny Masaż Uciskowy dermalogica® 50PLN
Oczyszczający Zabieg dermalogica® 150PLN
Intensywny Zabieg Leczniczy dermalogica® 160 PLN
Skoncentrowany Zabieg Łagodzący dermalogica® 140 PLN
Luksusowy Zabieg Rozświetlający dermalogica® 150 PLN
Luksusowy Intensywny Zabieg Głęboko Nawilżający dermalogica® 160PLN
Intensywny Zabieg Modelujący Owal Twarzy dermalogica® 230PLN
Luksusowy Zabieg Multiwitaminowy dermalogica® 220PLN
Luksusowy Rewitalizujący Zabieg dermalogica® 170zł
Enzymatyczny Zabieg Odświerzający dermalogica® 160 PLN
Luksusowy Ekskluzywny Zabieg Przeciw Starzeniu Skóry dermalogica® 250PLN
Termalna Regeneracja Szyi i Dekoltu dermalogica 120PLN
ChromaWhite - Skoncentrowany Zabieg Na Przebarwienia ChromaWhite dermalogica NOWOŚĆ !!! 150 PLN