666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com

makijaz pernamentny

Makijaż permanentny


Makijaż permanentny jest zabiegiem upiększającym i korygującym defekty lub niedoskonałości urody oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych lub chorób skóry. Jest wspaniałym zabiegiem ułatwiającym bądź zastępującym codzienny make up. Polega na wprowadzaniu barwnika płytko pod skórę. Wprowadzane barwniki są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują alergii. Poprzez makijaż permanentny możemy uzyskać mocniejszy kolor brwi, korektę kształtu i wielkości, uzupełnienie brakujących włosów lub całkowitą rekonstrukcję brwi w przypadku ich braku. Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy. W przypadku makijażu permanentnego oczu możemy uzyskać: optyczne podkreślenie oczu, wzmocnienie oprawy oka, wypełnienie luk między rzęsami dające efekt gęstych rzęs. Usta – zyskują intensywniejszy kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny daje efekt optycznego liftingu! Podniesione brwi sprawiają, że powieka nie jest już tak opadająca, a wyraz twarzy jest pogodny. Kreska na powiece również optycznie unosi ją. Makijaż permanentny ust niweluje efekt opadającego kąta ust i „spłyca” optycznie zmarszczki w ich obrębie.
Na basenie czy saunie także możesz wyglądać ładnie !

Konsultacje kosmetyczne w naszym gabinecie są bezpłatne, serdecznie zapraszamy po profesjonalną diagnozę i poradę.

Wskazania do makijażu permanentnego

  • chęć poprawienia urody
  • alergia w postaci łzawiących oczu
  • alergia na kosmetyki kolorowe
  • brak czasu na codzienny make up
  • opadający kąt ust i zmarszczki w ich obrębie
  • zanik czerwieni wargowej
  • opadający kąt oka
  • rzadkie, nierówne brwi
  • zanik brwi po zabiegach chirurgicznych
  • blizny w obrębie ust i brwi
Zabiegi są możliwe tylko u osób zdrowych. Z zabiegów należy zrezygnować w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych, gorączki, cukrzycy, chorób serca, krwi (hemofilia), skłonności do tworzenia się blizn i keloidów, chorób nerek, chorób skóry (bielactwo, łuszczyca) oraz ciąży i laktacji. W przypadku wykonywania zabiegów w okolicy oka przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne spojówek i oka oraz jaskra. W razie silnych alergii wskazane jest przeprowadzenie testu skórnego. Wykonanie zabiegu nie jest możliwe u osób będących w ciąży lub przyjmujących następujące leki: sterydy, antybiotyki, leki p/zakrzepowe i p/depresyjne.

Zalecenia:


Dwa-trzy dni przed wykonaniem zabiegu i dwa dni po nim, należy przyjmować lek przeciwwirusowy ok. 4 razy dziennie po 300mg .Po 2 dniach od zabiegu, skóra zaczyna złuszczać się i należy natłuszczać ją naturalną wazeliną kosmetyczną kilka razy dziennie.
Przez pierwsze dni nie należy się opalać i korzystać z sauny, najlepiej też nie nakładać żadnych kosmetyków kolorowych na miejsca poddane zabiegowi.
Kilka godzin po zabiegu miejsce jemu poddane może ulec obrzękowi ale jest to krótkotrwałe i już następnego dnia po zabiegu obrzęk najczęściej znika. 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy niepokoić się faktem, że bezpośrednio po zabiegu kolor jest wyjątkowo intensywny, nawet wtedy kiedy celem zabiegu był makijaż bardzo naturalny.

Jest bardzo wiele miejsc gdzie można wykonać zabieg makijażu trwałego. Należy jednak pamiętać, że jest to zabieg którego konsekwencje będą widoczne przez kilka lat na naszej twarzy, dlatego decyzję o tym gdzie warto poddać się te mu zabiegowi trzeba dobrze przemyśleć, nie sugerując się niewysoką ceną. Osoby wykonujące dobrze makijaż, musza posiadać zdolności artystyczne, polegające na umiejętności spojrzenia na twarz pod kątem budowy, owalu twarzy, zastosowania analizy kolorystycznej , dobrania nie tylko poprawnego kształtu brwi czy ust ale stworzenia rysunku który wpłynie korzystnie, sprawi że twarz wypięknieje. Są to umiejętności, które nie każdy posiada nawet po skończeniu kursu i zdobyciu certyfikatu. Nalezy sprawdzić czy pokazywane zdjęcia są rzeczywiście autorstwa osoby wykonującej zabiegi, najlepiej jest jednak zobaczyć na „żywo” osobę, która już poddała się danemu zabiegowi w tym konkretnym gabinecie i u osoby u której chcemy wykonać sobie taki makijaż.

Cennik:
*Brwi – 800zł
*Usta – kontur z wypełnieniem – 1000 zł
*Usta – sam kontur – 700 zł
*Usta – kontur z rozmyciem – 800 zł

Kreska na powiece:
* Górna grubsza liner (lub tzw. kocie oko) – 500 zł
* Górna cienka (w przestrzeni między rzęsami i lekko ponad nimi- EFEKT ZAGĘSZCZENIA) – 350 zł
* Kreska dolna – 350 zł

* Każda kolejna korekta – (gdy chcemy zmienić kształt makijażu, przyciemnić kolor, zmienić odcień) – połowa ceny regularnej

* Ceny makijażu permanentnego są podane wraz z 1 korektą ( dopigmentowaniem po upływie ok. miesiąca) w przypadku brwi i kresek, i dwoma w przpadku ust .