666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com

utlradzwieki

Ultradźwięki


Ultrasonoforeza to jedna z najnowocześniejszych technologii, oparta na zastosowaniu fali akustycznej do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry oraz spowalniających proces starzenia. Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

Ultradźwięki – Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to nowy sposób głębokiego oczyszczania skóry, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Podczas zabiegu na skórę nakłada się specjalne serum, a następnie przykłada łopatkę produkującą wibracje ultradźwiękowe, które docierają głęboko w pory i mieszki włosowe oczyszczając je z nadmiaru sebum, starych, obumarłych komórek, wydzielin i tłuszczów. W rezultacie peeling kawitacyjny natychmiastowo oczyszcza, wygładza oraz dokładne przygotowuje skórę na lepszą penetrację składnikami aktywnymi.

Ultradźwięki – Sonoforeza


Ultradźwięki, a przede wszystkim wywoływany przez nie efekt, tzw. sonoforeza to relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom leczniczym, działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień oraz dokładne odżywienie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

Terapeutyczne i kosmetyczne korzyści z zabiegów ultradźwiękowych


 • rozbijają struktury molekularne produktów kosmetycznych pomagając im w penetracji
 • zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe
 • rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy
 • pobudzają przemianę materii komórek i usprawniają oddychanie tkankowe
 • wytwarzają ciepło, które odpręża tkanki i mięśnie
 • mają gojący i regenerujący wpływ na rany, hamują procesy zapalne
 • rozpuszczają skrzepy, działają przeciwbólowo
 • redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcia mięśni
 • podnoszą stopień regeneracji komórek i nawodnienia skóry
 • oczyszczają skórę oraz nadają jej zdrowy blask i świeży wygląd
 • poprawiają stan skóry trądzikowej i zmniejszają rozmiary porów
 • pomagają wygładzić zmarszczki, linie i bruzdy
Konsultacje kosmetyczne w naszym gabinecie są bezpłatne, serdecznie zapraszamy po profesjonalną diagnozę i poradę.
Peeling kawitacyjny – od 50zł
Peelng kawitacyjny z ultradźwiękami – od 60zł
Sonoforeza z koktajlami dobranymi do rodzaju i potrzeb skóry – od 80zł