666-088-061 / 534-697-769 dermavisage@gmail.com

mikrode

Mikrodermabrazja SILKDERMIC


Mikrodermabrazja jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. Jest metodą, która pozwala na stopniowe, kontrolowane mechaniczne ścieranie naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania żądanego efektu.

SILKDERMIC Sorisa jest nowoczesnym urządzeniem do mikrodermabrazji umożliwiającym wykonywanie krótkich zabiegów gwarantujących długotrwałe efekty. Zastosowane w konstrukcji urządzenia nowoczesne rozwiązania technologiczne uniemożliwiają wykonywanie mikrodermabrazji na przypadkowych powierzchniach i gwarantują precyzję zabiegu. Technika wykonania zabiegu jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Precyzyjna regulacja poziomu ciśnienia (9 poziomów ustawiania wartości ciśnienia) umożliwia dostosowanie głębokości mikrodermabrazji do każdego typu skóry i każdego rodzaju zabiegu.

Korund stosowany do zabiegu jest preparatem sterylnym. Po działaniu na powierzchni skóry, wraz z usuniętymi zanieczyszczeniami gromadzony jest w oddzielnym pojemniku. Specjalna budowa aplikatora umożliwia wygodną pracę i bezpośrednią kontrolę obszaru zabiegu. W żadnym momencie nie ma kontaktu pomiędzy sterylnym i zużytym preparatem. Do zabiegów używane są jednorazowe sterylne nakładki na aplikator.

W wyniku działania mechanizmu zasysania próżniowego, na którym oparta jest praca urządzenia, można zaobserwować dodatkowe efekty terapeutyczne: regenerację i uelastycznienie skóry, wzmożoną cyrkulację krwi w obszarze zabiegu, lepsze odżywienie komórek, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, wzrost produkcji kolagenu i elastyny.

WSKAZANIA DO MIKRODERMABRAZJI SILKDERMIC:


peeling skóry ,starzenie skóry – zapobiegawczo i leczniczo , zrogowacenia i prosaki ,zagłębienia i nierówności skóry, skóra łojotokowa, zanieczyszczona, zmarszczki i bruzdy, utrata jędrności, plamy i przebarwienia, rozstępy, blizny pourazowe, blizny po trądziku, trądzik zaskórnikowy.

Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka, elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Rozstępy i blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie znikają. Precyzyjna regulacja poziomu ciśnienia umożliwia dostosowanie głębokości mikrodermabrazji do każdego typu skóry i każdego rodzaju zabiegu. Po wykonaniu mikrodermabrazji wskazane jest użycie preparatów kosmetycznych zawierających aktywne składniki stosownie do rodzaju przeprowadzonego zabiegu (ampułki, maski, kremy odżywcze, nawilżające, depigmentacyjne). Zabieg nie wywołuje podrażnień – w trakcie trwania kuracji można stosować codzienną pielęgnację skóry. Częstotliwość zabiegów oraz liczba zabiegów w serii dobierane są indywidualnie.

Konsultacje kosmetyczne w naszym gabinecie są bezpłatne, serdecznie zapraszamy po profesjonalną diagnozę i poradę.
Mikrodermabrazja HYDROLIFT SILKDERMIC (twarz ) - 220PLN
Mikrodermabrazja „WHITESILK „(twarz) - 250zł